Abisal Gazelą Biznesu 2016

07.02.2017


1 lutego w katowickiej Akademii Muzycznej zostały rozdane Gazele Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm z województwa śląskiego. Wśród laureatów znalazła się Abisal sp. z o.o., która w rankingu zajęła 1. miejsce spośród wszystkich firm z Bytomia oraz uplasowała się na najwyższej pozycji spośród firm z branży sportowej w województwie śląskim.

 

Ranking Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy nominowane do nagrody poddawane są szczegółowej analizie wyników finansowych, biorącej pod uwagę ponad osiemdziesiąt aspektów działalności. Każda firma, by ubiegać się o tytuł Gazeli Biznesu 2016 musiała spełnić szereg warunków, m.in. w trzech ubiegłych latach, rok po roku notować wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie odnotować w tym okresie straty.

Podczas uroczystej gali w Akademii Muzycznej im. Karola Szymańskiego w Katowicach do elitarnej grupy Gazel Biznesu dołączyła Abisal sp. z o.o. Wysokie miejsca w rankingu – pierwsze spośród wszystkich firm w Bytomiu i najwyższe spośród firm z branży sportowej w województwie śląskim – to niezwykle cenne wyróżnienie. Osiągnięcie tak dobrej pozycji możliwe było dzięki zanotowaniu przez firmę w latach 2013-2015 wzrostu przychodów na poziomie ponad 156%.

Dyplom dla firmy Abisal sp. z o.o.

Podczas gali Gazel Biznesu Abisal sp. z o.o. reprezentowała Dyrektor Finansowy Anna Ferdyn. Na zdjęciu w towarzystwie przedstawicieli pozostałych bytomskich firm, które znalazły się w tegorocznym rankingu. (Foto. „Puls Biznesu”)