Abisal nominowany do Gazeli Biznesu 2016

30.01.2017


Ranking Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Już 1. lutego w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach odbędzie się gala, podczas której rozdane zostaną statuetki najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

 

Gazelą Biznesu może zostać mała lub średnia firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie na rynku, nawet wśród znacznie większych konkurentów. Nominacja do nagrody i obecność wśród najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw to ogromne wyróżnienie dla całej spółki Abisal. Jest to wynikiem wzrostu rozpoznawalności, który firma wypracowała na przestrzeni lat. Pozytywnie przełożył się również na przychody oraz wzrost zatrudnienia.

Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. Niezmiennie od kilkunastu lat sporządzane są przez dzienniki ekonomiczne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Publikacja rankingu rokrocznie zwieńczona jest uroczystą galą. W województwie śląskim odbędzie się ona 1. lutego w Katowicach, na terenie Akademii Muzycznej im. Karola Szymańskiego. Będzie to niezwykłe wydarzenie, którego celem jest nie tylko nagrodzenie laureatów i wyłonienie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, ale przede wszystkim promocja małej i średniej przedsiębiorczości. Tegoroczne gale uświetni recital artystyczny w wykonaniu Stanisława Soyki.