Fit Akademia Jacka Bilczyńskiego z HMS

03.03.2017


Już w pierwszy weekend marca startuje FIT Akademia Jacka Bilczyńskiego 2017 – cykl 11 spotkań, które odbędą się w całej Polsce. Poprowadzi je Jacek Bilczyński jeden z najbardziej znanych i najlepszych polskich trenerów. Wszystkie ćwiczenia zaprezentuje na sprzęcie marki HMS.

Fit Akademia przeznaczona jest dla wszystkich, którzy interesują się zdrowym stylem życia, dietą oraz aktywnością fizyczną. Cykl 2-dniowych szkoleń i seminariów dedykowanych trenerom, dietetykom i pasjonatom dbającym o żywienie i sylwetkę, odbędzie się w największych miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdynia, Katowice czy Łódź). Zajęcia poprowadzi Jacek Bilczyński, od lat najbardziej merytoryczny promotor zdrowego stylu życia w Polsce, autor książek, redaktor naczelny Fit Magazynu, edukator i specjalista w zakresie zdrowego żywienia i bezpiecznej aktywności fizycznej. Więcej na temat J. Bilczyńskiego przeczytać można na jego stronie internetowej – www.jacekbilczynski.pl.

W tym roku marka HMS będzie jednym z partnerów FIT Akademii. Przedstawione zostaną ćwiczenia, które każdy z nas może wykonać nie tylko podczas treningów na siłowni, ale i samodzielnie w domu. Wszystkie ćwiczenia zaprezentowane zostaną na sprzęcie marki HMS. Będą to m.in. ćwiczenia z gumami, wałkami, rollerami i poduszką motosensoryczną. Część praktyczna każdego ze spotkań uzupełniona zostanie wykładami na temat zdrowego żywienia oraz aktywności.

Cykl spotkań w ramach Fit Akademii to doskonała okazja, żeby poznać zarówno wielką gwiazdę polskiego fitnessu, jak i produkty HMS. Dlatego gorąco polecamy udział w spotkaniach. Szczegółowy plan FIT Akademii oraz zasady uczestnictwa w niej znaleźć można na stronie: www.fitakademia.com.pl.