FIT-EXPO 2017 z marką HMS

19.05.2017


Najmodniejsza odzież fitness, sprzęt i akcesoria, pokazowe treningi oraz spotkania osób interesujących się zdrowym stylem życia. FIT-EXPO to wydarzenie, na którym prezentują się największe firmy z branży fitness. Nie mogło tam również zabraknąć marki HMS.

W dniach od 12 do 14 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi FIT_EXPO 2017. Prezentujące się firmy miały okazję pokazać swoje najlepsze sprzęty, akcesoria, wyposażenie oraz systemy zarządzania. Nie zabrakło przedstawicieli świata mody sportowej, odżywek i suplementów oraz branżowej pracy. Fit Expo to również okazja do spotkania się ze swoimi idolami, wysłuchania branżowych wykładów, wzięcia udziału w treningach i warsztatach, poznania najlepszych światowych i polskich marek fitness.

Wśród goszczących na targach marek nie zabrakło również stoiska HMS. Była to idealna okazja nie tylko do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale przede wszystkim do prezentacji nowości oraz czerpania inspiracji i wzorców od najlepszych w branży.

 
Zdjęcie nr 1 FIT-EXPOZdjęcie nr 5Zdjęcie nr 2Zdjęcie nr 3Zdjęcie nr 4Zdjęcie nr 5