HMS jedzie do Monachium

07.09.2016


W dniach 5-8 lutego odbędzie się kolejna edycja targów ISPO Munich. Z tej okazji do stolicy Bawarii zawitają dziesiątki tysięcy osób związanych z branżą sportową. Wśród firm, które zaprezentują im swoje nowości nie mogło zabraknąć Abisal i marki HMS.

 

Targi branży sportowej ISPO czyli Internationale Fachmesse für Sportartikel und Sportmode odbywają się od 1970 r. i są największym tego typu wydarzeniem na świecie. W 2017 r. organizatorzy spodziewają się odwiedzin ponad 80 tys. osób związanych z branżą sportową. W 16 dużych halach wystawienniczych będą mogli oni zapoznać się z ofertą ponad 2 700 wystawców, co jest rekordem monachijskiej imprezy. Targom towarzyszyć będą setki prezentacji i wykładów najlepszych specjalistów.

Marka HMS wielokrotnie już gościła na targach ISPO i podobnie będzie w tym roku. Na dużym stoisku o powierzchni niemal 70 m2 zaprezentujemy szeroki przekrój naszej oferty z kategorii fitness i sportów siłowych. Chcemy, aby odwiedzający mogli naocznie przekonać się o możliwościach naszego sprzętu, m.in. bieżni, rowerków czy orbitreków, wspieranych przez aplikacje na urządzenia mobilne. Nie zabraknie też akcesoriów do fitnessu i ćwiczeń siłowych.

Podczas tegorocznej edycji imprezy przybyli goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu marki HMS. Po raz pierwszy ma targach FIWE zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rowerki i orbitreki treningowe.

Wszystkich, którzy w swoich planach mają odwiedzenie tegorocznego ISPO serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska HMS – hala C4, numer 323.

 
Plan targów