HMS na Międzynarodowych Targach Branży Fitness – FIBO 2017

HMS na Międzynarodowych Targach Branży Fitness – FIBO 2017

30.03.2017


Już 6 kwietnia odbędą się najbardziej wyczekiwane targi branży fitness – FIBO 2017. Podczas tegorocznej, 32. edycji targów, marka HMS będzie miała okazję zaprezentować swoją szeroką ofertę.

 

Międzynarodowe Targi Branży Fitness FIBO to pozycja obowiązkowa dla wszystkich pasjonatów sportu, a zwłaszcza sportów sylwetkowych. Jest to świetna okazja by poznać nowości w branży zarówno pod względem trendów mody, jak i nowych konceptów i technologicznych nowości. FIBO to aż 4 dni pełne sportowych emocji oraz dużej dawki wiedzy merytorycznej z zakresu szeroko pojętej tematyki fitness. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia 2017 w Kolonii w Niemczech. Powierzchnia wystawiennicza zostanie podzielona na trzy sektory: FIBO EXPERT, FIBO PASSION oraz FIBO POWER.

Targi FIBO 2017 to kolejny przystanek marki HMS na spotkaniach branżowych. Tym razem zaprezentujemy nasze nowości, gryfy z serii premium, talerze olimpijskie oraz wiele innych produktów i akcesoriów z kategorii sportów siłowych.

Marka HMS zaprezentuje się w części FIBO EXPERT, która przeznaczona jest dla ekspertów z branż, takich jak: sprzęt treningowy, med., wellness, odżywki, wyposażenie, usługi, zajęcia grupowe, trening funkcjonalny.

Wszystkich, którzy odwiedzą tegoroczne targi FIBO w Koloni, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – hala 9, stoisko E74.

 
Plan targów