HMS w stolicy – Targi FIWE 2017

29.08.2017


ABISAL jako firma zajmująca się dystrybucją sprzętu sportowego oraz akcesoriów fitness będzie wystawcą na zbliżających się Międzynarodowych Targach FIWE, które odbędą się w dniach 9-10 września w Warszawie.

Poniżej kilka informacji, które mogą Was zachęcić do odwiedzenia targów i naszego stoiska!

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show największe spotkanie branży fitness & wellness w Polsce na którym możemy spotkać firmy reprezentujące sprzęt i akcesoria fitness. FIWE to doskonała okazja do poznania gwiazd i idoli trenujących kulturystykę i fitness.

Podczas targów możemy uczestniczyć w licznych imprezach towarzyszących:

FIWE EXPERTS – konferencja przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry trenerskiej z branży fitness & wellness.

FIWE FANS – spotkanie z największymi gwiazdami sportu.

FIWE PERSONAL TRAINER – wykłady i szkolenia dedykowane dla trenerów personalnych.

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE PZKFiTS Po raz pierwszy! Najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty odbędzie się na targach FIWE. Decyzją Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Debiuty Kulturystyczne IFBB – PZKFiTS będą odbywały się dwa razy w roku. Letnia edycja odbędzie się podczas targów FIWE

GRAND PRIX FIWE w Kulturystyce & Fitness – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych.

FIWE CROSSFITs – Jest to największy tego typu event w Polsce organizowany w Warszawie podczas największych targów fitnessowych FIWE

FIWE STREET WORKOUT – Strefa poświęcona Street Workout, czyli coraz bardziej popularnej formie gimnastyki, którą uprawia się na ulicy.

FIWE FIGHT ARENA Fight Arena to miejsce, w którym można spotkać najlepszych krajowych zawodników mieszanych sportów walki oraz boksu zawodowego. Będą omawianie techniki walki oraz metody żywienia w tym sporcie.

 
HMS