HMS na targach FIWE

07.09.2016


9 października 2016 roku, w Warszawie odbyło się największe wydarzenie w branży fitness & wellness – Międzynarodowe targi Fitness & Wellness czyli FIWE. Miło jest nam poinformować, że pojawiły się tam najnowsze produkty sygnowane logiem HMS. Targi zostały zorganizowane w warszawskim centrum EXPO XXI. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska!

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness są obecnie najbardziej prestiżowym wydarzeniem tej branży w Polsce. To impreza o biznesowym charakterze, mająca na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness i wellness. Na powiększonej powierzchni wystawienniczej pojawiły się nowe strefy tematyczne, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Całość wydarzenia dopełniły pokazy gości specjalnych – Natalii Gacka, Michała Karmowskiego, Steve’a Feinberg’a, Akopa Szostaka, Łukasza Kazimierczaka, Jacka Bilczyńskiego, Mariusza Mróz. Specjalnym wydarzeniem podczas Targów był FIWE CROSS CHAMPION!

Podczas tegorocznej edycji imprezy przybyli goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu marki HMS. Po raz pierwszy ma targach FIWE zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rowerki i orbitreki treningowe.

Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko mogli zapoznać się z bogatą ofertą gryfów, hantli i obciążeń. Na tym nie koniec! Na targach FIWE 2016 pokazaliśmy również swoje najnowsze wałki czy też zestawy do ćwiczeń siłowych.

 
Zdjęcie nr 1Zdjęcie nr 2Zdjęcie nr 3Zdjęcie nr 4Zdjęcie nr 5Zdjęcie nr 6Zdjęcie nr 2