Jubileusz 25-lecia Abisal Sp. z o.o.

Jubileusz 25-lecia Abisal Sp. z o.o.

30.10.2015


23 października 2015 roku w Restauracji „The Piano” w Bytomiu, odbył się jubileusz z okazji 25-lecia istnienia firmy Abisal Sp. z o.o.

W wydarzeniu udział wzięło 120 gości. Byli to zarówno krajowi i zagraniczni kontrahenci, firmy współpracujące, przedstawiciele instytucji publicznych oraz zarząd wraz z pracownikami Spółki. Gościem specjalnym jubileuszu była Pani Otylia Jędrzejczak, której towarzyszyliśmy na wczesnym etapie jej kariery sportowej.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęto od przypomnienia najważniejszych wydarzeń z historii firmy, a następnie przedstawienia jej obecnej sytuacji. Prezes Julian Łaba w swoim przemówieniu podziękował gościom za zaufanie i partnerstwo w biznesie, podkreślił również jak ważni dla przedsiębiorstwa są jego pracownicy oraz klienci oraz kontrahenci. Z kolei Prezes Ryszard Ziomek opowiedział zgromadzonym o wartościach firmy Abisal, przyjaźni, która przyczyniła się do jej powstania oraz fascynacji sportem. Szczególną uwagę poświęcono marce HMS, obchodzącej w 2015 roku 15-lecie swojego istnienia.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie okolicznościowych statuetek z podziękowaniami za dotychczasową współpracę przedstawicielom firm, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju Spółki. Z kolei atrakcją wieczoru był koncert zespołu Todo Art Trio oraz występ artystki rzeźbiącej w bryle lodu.

Jubileuszowy charakter wydarzenia został niejako podsumowany uroczystym krojeniem tortu. Wspólnie dokonali tego wszyscy czterej właściciele, a zarazem założyciele firmy. Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

 

Zdjęcie nr 4Zdjęcie nr 3Zdjęcie nr 5Zdjęcie nr 6Zdjęcie nr 7