Katalog Fitness 2014/2015

HMS – NOWY KATALOG FITNESS 2014/2015

15.09.2014


Jak co roku o tej porze, przygotowaliśmy dla Państwa kolejne wydanie katalogu fitness na sezon 2014/2015.
Nowa edycja katalogu, to przede wszystkim pojawienie się po raz pierwszy linii produktów z grupy PREMIUM. Charakteryzują się one wyjątkową stylistyką oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Linia PREMIUM, to także najlepsze materiały użyte do produkcji, oraz nowatorskie technologie. Grupę tę aktualnie reprezentują: bieżnia elektryczna BE8510, rowerek z magnetycznym systemem oporu M1820, oraz orbitrek H1830 również z magnetycznym systemem oporu. W przyszłości będzie ona sukcesywnie powiększana o nowe artykuły i liczymy, że stanie się ważnym elementem marki HMS. Mamy nadzieję, że pierwsze produkty oznaczone jako PREMIUM zdobędą Państwa zaufanie i cieszyć się będą dużym zainteresowaniem.
Nowy katalog, to również 27 nowych produktów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje rowerek magnetyczny M9239P, który wyposażony jest w komputer z dotykowym wyświetlaczem TOUCH PANEL. Tego typu wyświetlacz ułatwia wybór jednego z 21 dostępnych programów oraz w znacznym stopniu upraszcza zarządzanie pozostałymi funkcjami. Natomiast wejście AUDIO/USB umożliwia podłączenie mobilnego urządzenia i wykonywanie ćwiczeń np. w towarzystwie ulubionej muzyki, czy słuchając audiobooka.
Warto również wspomnieć o nowych, wielofunkcyjnych przyrządach takich jak atlas TYTAN 10 czy ławeczka L8320. Bardzo dobra jakość wykonania, wysokiej klasy materiały, a przede wszystkim możliwość wykonywania wielu różnorodnych ćwiczeń, to z pewnością wielkie atuty tych urządzeń.
Tak więc, oddajemy w Państwa ręce nowy katalog HMS z nadzieją, że będzie on ciekawą lekturą i pozwoli na dokonanie właściwego wyboru sprzętu fitness.
Katalog dostępny jest w wersji elektronicznej w zakładce DO POBRANIA.