Nowości HMS

15.05.2016


Z dumą informujemy, że do bogatej oferty naszych produktów z gamy fitness dołączyły dwa nowe urządzenia. Są to: rower magnetyczny M0410 HMS oraz orbitrek H0103 HMS

Pierwszy z nich został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy więc pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iConsole+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

M0410 HMS charakteryzuje się najwyższą jakością połączoną z najlepszymi walorami użytkowymi. Rower magnetyczny posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu, czy też elektroniczną regulację obciążenia. Dzięki temu niezależnie od poziomu zmęczenia i zaangażowania wkładanego w trening, użytkownik może złatwścią dostosować jego wartość do swoich potrzeb.

M0410 HMS to komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Rower posiada możliwość 9 – stopniowej regulacji siodełka w pionie oraz płynną regulację w poziomie. Użytkownik może również dostosować kąt nachylenia uchwytów kierownicy. Wygodę użytkownika zapewnia wielofunkcyjna konsola centralna z dużym i czytelnym wyświetlaczem.

Z kolei orbitrek magnetyczny H0103 HMS został wyposażony w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie, umożliwiające bezgłośny i płynny trening. Ergonomiczny kształt konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń.

Urządzenie oferuje również szereg udogodnień zwiększających jego wszechstronność. Są to m.in.: innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS., technologia Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu oraz uchwyt na urządzenie mobilne. Wszystko to sprawia, że orbitrek H0103 HMS z pewnością zostanie doceniony przez wszystkich miłośników rekreacji ceniących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technologii.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną pod

» tym linkiem. «