Nowy katalog HMS 2015/2016

Nowy katalog HMS 2015/2016

01.10.2015


Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowy katalog produktów marki HMS. Jest to nasza propozycja na sezon 2015/2016. Tym razem chcemy inspirować nowymi technologiami i zachęcać do podejmowania różnorodnej aktywności fizycznej.

Nowa kolekcja ma szczególny charakter. Jest nie tylko jubileuszowa – marka HMS obchodzi 15-lecie swojego istnienia – ale przede wszystkim wprowadza do oferty nową generację sprzętu fitness (rowerków, bieżni i orbitreków) z obsługą urządzeń mobilnych. Za sprawą dedykowanych aplikacji oraz map Google Street View, codzienny trening może zmienić się w wirtualną wycieczkę po dowolnym miejscu na mapie. Dzięki nim użytkownicy zyskują również dostęp do centrum informacji o swoich treningach, pozwalającego na analizę danych historycznych oraz bieżącej aktywności.

Państwa uwadze polecamy także produkty z serii HMS Premium. Jej premiera miała miejsce w 2014 roku, od tego momentu niezmiennie kierujemy ją do najbardziej wymagających użytkowników. Geneza serii wzięła się z naszego zamiłowania do wysokiej jakości materiałów, trwałych konstrukcji i sprawdzonych rozwiązań technicznych. Wszystkie te elementy zamknęliśmy w kształcie naszych produktów, dzięki którym seria HMS Premium stała się gwarantem niepowtarzalnych wrażeń i satysfakcji z treningu.

Sezon 2015/2016 przynosi zmiany w naszym całym asortymencie. W grupie sprzętu siłowego pojawiły się po raz pierwszy suwnice Shmitha, odznaczające się właściwą dla siebie wszechstronnością i niepowtarzalnym wzornictwem. Wymieniliśmy tkaninę tapicerską, zastosowaną w pozostałych produktach. Nowy materiał zyskał wzór włókna węglowego oraz jeszcze wyższą trwałość. Nasza oferta powiększyła się również o akcesoria do CrossFitu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na sezon 2015/2016. Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Państwa źródłem nowych możliwości i inspiracją do dalszej współpracy z marką HMS.

»Pobierz Katalog«