Nowy katalog HMS 2016/2017

10.10.2016


Z dumą i satysfakcją prezentujemy Państwu Nowy Katalog marki HMS. Jest to nasza propozycja na sezon 2016/2017. Katalog przyciąga interesującą szatą graficzną i znakomitymi zdjęciami rowerków, orbitreków, bieżni, atlasów, skakanek, ściskaczy, gum, wałków oraz wielu innych produktów. W stosunku do ubiegłorocznej publikacji zawartość zwiększyła się o kilkanaście stron. Jest to spowodowane wprowadzeniem kolejnych nowych pozycji dostępnych w naszej ofercie.

Państwa uwadze polecamy nowe rowerki i orbitreki. Po raz pierwszy znalazły się pośród nich produkty klasy Semi Comercial. Taka norma oznacza, że sprzęt idealnie nadaje się użytku komercyjnego w małych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej.

Poszerzyliśmy również ofertę prodkutów fitness (rowerki, bieżnie i orbitreki) z obsługą urządzeń mobilnych. Za sprawą dedykowanych aplikacji oraz map Google Street View, codzienny trening może zmienić się w wirtualną wycieczkę po dowolnym miejscu na mapie. Dzięki nim użytkownicy zyskują również dostęp do centrum informacji o swoich treningach, pozwalającego na analizę danych historycznych oraz bieżącej aktywności.

Na tym nie koniec! W naszej ofercie pojawił się także nowy sprzęt z serii HMS Premium. Jej premiera miała miejsce w 2014 roku, od tego momentu niezmiennie kierujemy ją do najbardziej wymagających użytkowników. Geneza serii wzięła się z naszego zamiłowania do wysokiej jakości materiałów, trwałych konstrukcji i sprawdzonych rozwiązań technicznych. Wszystkie te elementy zamknęliśmy w kształcie naszych produktów, dzięki którym seria HMS Premium stała się gwarantem niepowtarzalnych wrażeń i satysfakcji z treningu.

Warto zwrócić również uwagę na stale rozwijającą się ofertę gryfów i obciążeń. Pojawiły się tam kolejne rodzaje produktów. Są pośród nich nowe rodzaje i typy gryfów olimpijskich, sztang czy talerzy.

» Pobierz Katalog HMS «