Nowy katalog Nils Extreme

20.01.2016


Z przyjemnością prezentujemy Państwu Nowy Katalog marki Nils Extreme. Jest to nasza propozycja na rozpoczynający się 2016 rok. Katalog przyciąga interesującą szatą graficzną i znakomitymi zdjęciami rolek, hulajnóg czy desek. W stosunku do ubiegłorocznej publikacji zawartość zwiększyła się o kilka stron. Jest to spowodowane nowymi pozycjami dostępnymi w naszej ofercie.

Państwa uwadze polecamy nowe rolki z serii Junior Linie, przeznaczone dla najmłodszych pasjonatów jazdy. Znajdują się pośród nich między innymi: NA0329A oraz NJ0320A.

Pierwszy model (NA0329A) sygnowany przez Nils Extreme to połączenie ciekawego, nowoczesnego wzornictwa oraz wysokiej jakości materiałów (syntetyczna skóra, materiał EVA, oddychająca membrana). Lekki i wytrzymały but wraz z systemem pasków (na rzep, klamra dwusekcyjna) gwarantuje bezpieczeństwo w czasie jazdy. Łożyska klasy ABEC7 pozwalają na mniejsze opory toczenia, czyli szybszą jazdę.

Z kolei NJ0320A charakteryzuje się specjalnym systemem kółek, co pozwala na połącznie atutów wrotki oraz rolki. To rozwiązanie pomoże najmłodszym rolkarzom stawiać swoje pierwsze kroki w tym sporcie. But z oddychającej membrany oraz systemem specjalnych pasków (klamra dwusekcyjna) gwarantuje bezpieczeństwo w czasie jazdy. Model dostępny jest w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Warto zwrócić również uwagę na nowe hulajnogi, pośród których znajdują się między innymi modele: WH113 czy HL-200.

Pierwszy model (WH113) to hulajnoga przeznaczona głównie dla dzieci oraz młodzieży (maksymalna waga użytkownika wynosi: 80 kg). Rama wraz kierownicą wykonane są z mocnej i wytrzymałej stali. Bezpieczeństwo użytkownika gwarantuje przedni oraz tylni hamulec ręczny. WH113 świetnie nadaje się zarówno do jazdy zarówno po asfaltowych parkowych alejkach, po wybrukowanych chodnikach jak i do eskapad w terenie. Duże pompowane opony pozwalają na płynne pokonywanie nierówności.

Z kolei HL-200 to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (maksymalna waga użytkownika wynosi: 100 kg). Rama wraz kierownicą wykonane są z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. HL – 200 świetnie sprawdzi się na nawierzchniach asfaltowych oraz wybrukowanych chodnikach. Hulajnoga jest składana, co ułatwia jej transport. Łożyska klasy ABEC7 w połączeniu z kółkami PU 200 MM pozwalają na mniejsze opory toczenia, a w konsekwencji większą szybkość jazdy. Z kolei tylny hamulec nożny zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowościami w ofercie deskorolek. Znajdą tam Państwo między innymi nową deskę Pennyboard Milk z wbudowanymi diodami LED wykonaną z półprzeźroczystego tworzywa. Górna strona pokryta została kratownicą wzmacniającą przyczepność, a tym samym bezpieczeństwo użytkownika. Łożyska klasy ABEC7 w połączeniu z kółkami PU 60 x 45 MM pozwalają na mniejsze opory toczenia, czyli szybszą jazdę.

» Pobierz Katalog: «