Nowy Katalog Fitness

28.09.2018

Nowy Katalog Fitness

HMS ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowy katalog fitness na sezon 2018/2019. Katalog ma celu przedstawić Państwu naszą ofertę produktową oraz zachęcić do różnorodnej aktywności fizycznej.

Do całej gamy produktów, które już w ubiegłym roku pojawiły się w katalogu, dołączył szereg nowości. Zaczynając od nowych suwnic smitha, dwóch gryfów crossfittowych, przez drabinki koordynacyjne, aż do mat fitnessowych.

Katalog przybrał zupełnie nową formę, poziomy układ, znacznie większa liczba stron oraz białe tło powodują, że jest bardziej czytelny. Przyciąga interesującą szatą graficzną i znakomitymi zdjęciami. Oferta skierowana jest nie tylko do klubów fitness i zawodowych sportowców, ale także jest propozycją dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

Naszą misją od początku było tworzenie wysokiej jakości produktów, dostarczających wyjątkowych wrażeń swoim użytkownikom. Pozostaliśmy jej wierni, nie tylko dbając o jakość wykonania, ale również o innowacyjność stosowanych technologii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Katalog Fitness 2018/2019