O FIRMIE

O FIRMIE

ABISAL Sp. z o.o. to importer i producent sprzętu sportowego dla wielu różnych dyscyplin i aktywności. Realizujemy swoją działalność zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie wsparcia logistycznego udziela nasz oddział zlokalizowany w Czechach. ABISAL Sp. z o.o. posiada dużą powierzchnię magazynową oraz dobrze wyposażony serwis. Sprzedaż eksportową obsługujemy z wykorzystaniem własnego składu celnego. Z usług Spółki korzysta kilkuset odbiorców. Są to m.in.: sieci handlowe, specjalistyczne salony sportowe, hurtownie, sklepy ogólnosportowe oraz sklepy internetowe. Spółka stale wzbogaca swoją ofertę – była ona wielokrotnie prezentowana na Międzynarodowych Targach ISPO w Monachium, FIBO w Kolonii. Firma posiada liczne nagrody i wyróżniania, między innymi w rankingu „Liderzy Eksportu na Wschód”, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Uzyskaliśmy również świadectwo AEO, przyjmujące ją do grona Uprzywilejowanych Przedsiębiorców AEO – podmiotów gospodarczych uznanych za rzetelnych partnerów. Od połowy 2019 roku firma Abisal korzysta z nowej ogromnej powierzchni magazynowej i biurowej, zlokalizowanej w Zabrzu. W roku 2016 spółka otrzymała pierwsze miejsce spośród wszystkich firm w Bytomiu, pierwsze na Śląsku wśród firm z branży sportowej w rankingu „Gazela Biznesu” za rok 2016, następnie została wyróżniona tym tytułem w 2018, 2019 i 2020 roku.

ABISAL Sp. z o.o. który powstał w 1990 roku – dziś jest właścicielem wielu silnych marek z branży sportowej i rekreacyjnej. W aktualnym portfolio brandów ABISAL znajduje się:

  • HMS FITNESS i HMS PREMIUM – trenażery (rowerki, bieżnie, orbitreki), wolne ciężary (gryfy, talerze, hantle), sprzęt dla siłowni (ławeczki, atlasy, skrzynie), lekki sprzęt fitness (maty, piłki, gumy oporowe, ekspandery)
  • NILS EXTREME – sprzęt skatingowy (łyżworolki, łyżwy, kaski, łożyska, ochraniacze, rowerki biegowe, hulajnogi miejskie i dziecięce)
  • NILS CAMP – sprzęt outdorowy (namioty i koce plażowe, hamaki, krzesła i stoły campingowe, śpiwory, maty turystyczne)
  • NILS AQUA – artykuły pływackie (czepki i okularki),
  • NILS SPORTY RAKIETOWE – sprzęt do gry badmintona i speedmintona (rakiety, siatki, lotki),
  • NILS SPRZĘTY ROZRYWKOWE – stoły do gry w piłkarzyki i bilarda.

____________________

 

____________________