Targi FIWE 2018

24.09.2018

Targi FIWE 2018

W weekend 21-23 września marka HMS była wystawcą na największych i najbardziej branżowych targach fitness w Polsce. Mowa oczywiście o międzynarodowych targach FIWE – Fitness Trade Show. FIWE są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w tej części Europy.

To największe spotkanie branży fitness & wellness w Polsce, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness. Swoją ofertę prezentowało ponad 200 wystawców sprzętu sportowego, sprzętu rehabilitacyjnego, odzieży treningowej oraz suplementów diety. Pośród nich swoje stoisko miała marka HMS. Na stoisku prezentowane były produkty przeznaczone dla klubów fitness czy siłowni. Ilość wystawianych sprzętów wystarczyłaby do wyposażenia każdego klubu fitness.

Ponadto w drugi dzień targów dodatkowe atrakcje na stoisku zapewniała sportowa para, Natalia Burda i Daniel Poniedziałek – Mistrz Polski Juniorów 2017 w kulturystyce. Prezentowali oni swoje umiejętności na suwnicy CYKLOP 2.

Frekwencja jak zawsze dopisała. Ponad 30 tys. osób odwiedziło obiekt Expo XXI na którym odbywała się impreza. Wszystkim odwiedzającym towarzyszyły świetne humory a wychodząc czuli się naładowani pozytywną energią.