TARGI ISPO MONACHIUM 2019

23.01.2019

W lutym, a dokładniej w terminie od 3 do 6 lutego, w Monachium odbywać się będą targi sportowe ISPO. To największa tego typu impreza na świecie. Spotkają się najwięksi gracze i najważniejsi eksperci branżowi. Cały świat sportu znajdzie się w jednym miejscu.

Ponad 2 800 wystawców zaprezentuje swoje produkty, najnowsze kolekcje i innowacje. Przedstawiany będzie sprzęt sportowy, rehabilitacyjny, odzież sportowa, suplementy diety oraz wiele innych.


Wśród tylu znamienitych gości i wystawców nie mogło zabraknąć marki HMS. Swoje artykuły zaprezentuje na hali A6. Innowacyjny sprzęt z oporem powietrznym i wodnym to tylko kropla w morzu tego, co będzie można zobaczyć na stoisku 107. Oprócz najnowszych towarów z logiem HMS, przyjrzeć będzie się można również sprzętom marki SKY WALK oraz SKY VIBRATION PLATE. Bieżnie najnowszej technologii, intuicyjne, ciche o niewielkich rozmiarach. Platformy wibracyjne z trzema silnikami, poruszającymi platformę w trzech płaszczyznach na raz. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy!