W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Referent Działu Importu

Od kandydatów oczekujemy:

> wykształcenia wyższego

> biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny (dodatkowo mile widziana znajomość drugiego języka obcego)

> znajomości obsługi komputera (środowisko Windows)

> znajomości programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

> łatwości nawiązywania kontaktów

> umiejętności prowadzenia rozmów handlowych

> dobrej organizacji pracy

> dyspozycyjności

> prawa jazdy kat. B

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

> składanie zamówień u dostawców

> kontrolę zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu

> wyszukiwanie nowych produktów i ich dostawców

> negocjowanie warunków handlowych

> sporządzanie zapytań ofertowych

> prowadzenie korespondencji zagranicznej

Oferujemy:

> pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

> możliwość rozwoju zawodowego

Asystent Działu Eksportu

Opis stanowiska:

Wsparcie pracowników Działu Eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów oraz dokumentacji handlowej. W miarę rozwoju, monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy.

Wymagania:

> bardzo dobra znajomość języka angielskiego

> praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE, a w szczególności MS Excel

> umiejętności analityczne

> konsekwencja w osiąganiu celów

> orientacja na rozwój osobisty

Zakres obowiązków:

> wsparcie pracowników Działu Eksportu

> przygotowywanie ofert handlowych

> przyjmowanie i realizacja zamówień klientów

> budowanie trwałych relacji z klientem

Oferujemy:

> stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę