O FIRMIE

O FIRMIE

ABISAL Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Firma jest dystrybutorem szerokiej gamy sprzętu sportowego.
Oferta Spółki obejmuje:

– sprzęt fitness m.in.: rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, akcesoria do CrossFitu, steppery,

– sprzęt do sportów siłowych m.in.: atlasy, suwnice Smitha, ławki, gryfy,

– łyżworolki, deskorolki, hulajnogi, łyżwy,

– artykuły pływackie i do nurkowania,

– sprzęt do gry w tenisa ziemnego, squasha, badmintona oraz tenisa stołowego.

Spółka jest właścicielem marek HMS i NILS EXTREME oraz wyłącznym przedstawicielem marek SPURT, WISH i YASHIMA na rynku polskim.

____________________

 

____________________

 

 

 

ABISAL Sp. z o.o. realizuje swoją działalność zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie wsparcia logistycznego udziela nasz oddział zlokalizowany w Czechach. ABISAL Sp. z o.o. posiada dużą powierzchnię magazynową oraz dobrze wyposażony serwis. Sprzedaż eksportową obsługujemy z wykorzystaniem własnego składu celnego.

 

Z usług Spółki korzysta kilkuset odbiorców. Są to m.in.: sieci handlowe, specjalistyczne salony sportowe, hurtownie, sklepy ogólnosportowe oraz sklepy internetowe.

 

Spółka stale wzbogaca swoją ofertę – była ona wielokrotnie prezentowana na Międzynarodowych Targach ISPO w Monachium. Firma posiada liczne nagrody i wyróżniania, między innymi w rankingu „Liderzy Eksportu na Wschód”, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Uzyskała również świadectwo AEO, przyjmujące ją do grona Uprzywilejowanych Przedsiębiorców AEO – podmiotów gospodarczych uznanych za rzetelnych partnerów.

Od połowy 2019 roku firma Abisal korzysta z nowej ogromnej powierzchni magazynowej i biurowej, zlokalizowanej w Zabrzu.

W roku 2016 spółka otrzymała pierwsze miejsce spośród wszystkich firm w Bytomiu, pierwsze na Śląsku wśród firm z branży sportowej w rankingu „Gazela Biznesu” za rok 2016, następnie została wyróżniona tym tytułem w 2018, 2019 i 2020 roku.

 

 

____________________